Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Zastrzeżenia prawne
 
Na naszych stronach prowadzimy przegląd doniesień medialnych dotyczących działalności FIO, a także szeroko rozumianej problematyki edukacji i wychowania, demokracji i budowy społeczeństwa obywatelskiego.

Materiały cytujemy w formie, w jakiej zostały opublikowane. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne nieścisłości lub pomyłki autorów cytowanych materiałów.
media
 
 

W przypadku sprzeciwu właścicieli praw autorskich usuwamy materiał z naszej witryny - prosimy o kontakt z administratorem w tej sprawie.

Teksty z dziedziny prawa, zamieszczane w naszym serwisie, mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią konsultacji, porady lub opinii prawnej.

Przedruk, kopiowanie lub wykorzystanie w jakikolwiek inny sposób tekstów (bądź ich fragmentów) publikowanych na naszych stronach wymaga zgody redakcji.

Ilustracje na portalu, jeśli nie zostało to inaczej zaznaczone, pochodzą ze zbiorów FIO i z serwisu stock.xchng. W ikonkach i buttonach zostały wykorzystane grafiki ze stron: templay.de i graphicsfuel.com.