Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Zastrzeżenia prawne
 
Na naszych stronach prowadzimy przegląd doniesień medialnych dotyczących działalności FIO, a także szeroko rozumianej problematyki edukacji i wychowania, demokracji i budowy społeczeństwa obywatelskiego.

Materiały cytujemy w formie, w jakiej zostały opublikowane. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne nieścisłości lub pomyłki autorów cytowanych materiałów.
media
 
 

W przypadku sprzeciwu właścicieli praw autorskich usuwamy materiał z naszej witryny - prosimy o kontakt z administratorem w tej sprawie.

Teksty z dziedziny prawa, zamieszczane w naszym serwisie, mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią konsultacji, porady lub opinii prawnej.

Przedruk, kopiowanie lub wykorzystanie w jakikolwiek inny sposób tekstów (bądź ich fragmentów) publikowanych na naszych stronach wymaga zgody redakcji.

Ilustracje na portalu, jeśli nie zostało to inaczej zaznaczone, pochodzą ze zbiorów FIO i z serwisu stock.xchng. W ikonkach i buttonach zostały wykorzystane grafiki ze stron: templay.de i graphicsfuel.com.