Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Sprawdź, czego suweren się nauczył
czwartek, 25 października 2018 10:48
FIO szuka wykonawcy, który przeprowadzi testy sprawdzające wiedzę i umiejętności, jakie zdobyli uczestnicy projektu "Suweren konsultuje – dobre prawo buduje". Testy muszą się odbyć w w 22 grupach w miastach wojewódzkich, łącznie do przeegzaminowania jest ok. 400 osób. Zlecenie obejmuje także sprawdzenie testów.
Ilustracja: Arkusz testu
 

 

Wykonawca odbierze z naszego biura formularze testów i szablony do ich sprawdzania, przeprowadzi testy w 22 grupach szkoleniowych na terenie całej Polski, po przeprowadzeniu testu w każdej grupie szkoleniowej sprawdzi wypełnione przez uczestników formularze oraz dostarczy je do naszego biura.

Zlecenie będzie realizowane od listopada 2018 r. do końca marca 2019 r., w terminach zajęć  poszczególnych grup wyznaczonych w harmonogramie projektu. Zleceniobiorca będzie musiał udać się na każde z 22 szkoleń, otrzyma przy tym zwrot kosztów podróży oraz nocleg w miejscu szkolenia (jeśli będzie niezbędny).

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie krótkiej oferty (do pobrania poniżej), podpisanie jej i przesłanie skanu drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   w terminie do 04 listopada 2018 r. Z wybranym oferentem/oferentami podpisana zostanie umowa.

Ilustracja: jannoon028 / Freepik

 

Ikonka pobierzZapytanie ofertowe (DOCX 314 KB)