Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Sprawdź, czego suweren się nauczył
czwartek, 25 października 2018 10:48
FIO szuka wykonawcy, który przeprowadzi testy sprawdzające wiedzę i umiejętności, jakie zdobyli uczestnicy projektu "Suweren konsultuje – dobre prawo buduje". Testy muszą się odbyć w w 22 grupach w miastach wojewódzkich, łącznie do przeegzaminowania jest ok. 400 osób. Zlecenie obejmuje także sprawdzenie testów.
Ilustracja: Arkusz testu
 

 

Wykonawca odbierze z naszego biura formularze testów i szablony do ich sprawdzania, przeprowadzi testy w 22 grupach szkoleniowych na terenie całej Polski, po przeprowadzeniu testu w każdej grupie szkoleniowej sprawdzi wypełnione przez uczestników formularze oraz dostarczy je do naszego biura.

Zlecenie będzie realizowane od listopada 2018 r. do końca marca 2019 r., w terminach zajęć  poszczególnych grup wyznaczonych w harmonogramie projektu. Zleceniobiorca będzie musiał udać się na każde z 22 szkoleń, otrzyma przy tym zwrot kosztów podróży oraz nocleg w miejscu szkolenia (jeśli będzie niezbędny).

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie krótkiej oferty (do pobrania poniżej), podpisanie jej i przesłanie skanu drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   w terminie do 04 listopada 2018 r. Z wybranym oferentem/oferentami podpisana zostanie umowa.

Ilustracja: jannoon028 / Freepik

 

Ikonka pobierzZapytanie ofertowe (DOCX 314 KB)