Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Adaptacja dzieci z trudnościami - konferencja
wtorek, 06 marca 2012 15:03
Fundacja Czas Dzieciństwa i Społeczne Przedszkole Integracyjne we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji zapraszają 20-21 kwietnia 2012 roku na ogólnopolską konferencję "Adaptacja przedszkolna i szkolna dzieci z trudnościami społeczno-emocjonalnymi".
Fundacja Czas Dzieciństwa - logo
 

Adresatami konferencji są nauczyciele przedszkolni i nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, rodzice, terapeuci, pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych, ośrodków doskonalenia nauczycieli, przedstawiciele organów prowadzących przedszkola i szkoły oraz inne osoby zainteresowane edukacją włączającą.

Wykłady i warsztaty będą dotyczyły pomocy dzieciom, u których z różnych powodów (autyzm, nadpobudliwość, zespół Aspergera, trudności w porozumiewaniu się z powodu zaburzeń lub braku mowy czynnej itp.) występują trudności:

  • w nawiązaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi
  • w rozumieniu i dostosowaniu się do zasad obowiązujących w nowym środowisku wpływające na funkcjonowanie dzieci w przedszkolu i w szkole.

Miejsce: Warszawa - Urząd Dzielnicy Bielany (ul. Żeromskiego 29) i Społeczne Przedszkole Integracyjne Fundacji "Czas Dzieciństwa" (ul. Wolumen 3).

Opłaty: za całą konferencję: 120 zł, za pierwszy dzień - 50 zł, za drugi dzień - 90 zł.

ikonka linkSzczegóły i formularz zgłoszeniowy - na stronie organizatora