Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Adaptacja dzieci z trudnościami - konferencja
wtorek, 06 marca 2012 15:03
Fundacja Czas Dzieciństwa i Społeczne Przedszkole Integracyjne we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji zapraszają 20-21 kwietnia 2012 roku na ogólnopolską konferencję "Adaptacja przedszkolna i szkolna dzieci z trudnościami społeczno-emocjonalnymi".
Fundacja Czas Dzieciństwa - logo
 

Adresatami konferencji są nauczyciele przedszkolni i nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, rodzice, terapeuci, pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych, ośrodków doskonalenia nauczycieli, przedstawiciele organów prowadzących przedszkola i szkoły oraz inne osoby zainteresowane edukacją włączającą.

Wykłady i warsztaty będą dotyczyły pomocy dzieciom, u których z różnych powodów (autyzm, nadpobudliwość, zespół Aspergera, trudności w porozumiewaniu się z powodu zaburzeń lub braku mowy czynnej itp.) występują trudności:

  • w nawiązaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi
  • w rozumieniu i dostosowaniu się do zasad obowiązujących w nowym środowisku wpływające na funkcjonowanie dzieci w przedszkolu i w szkole.

Miejsce: Warszawa - Urząd Dzielnicy Bielany (ul. Żeromskiego 29) i Społeczne Przedszkole Integracyjne Fundacji "Czas Dzieciństwa" (ul. Wolumen 3).

Opłaty: za całą konferencję: 120 zł, za pierwszy dzień - 50 zł, za drugi dzień - 90 zł.

ikonka linkSzczegóły i formularz zgłoszeniowy - na stronie organizatora