Studia dla nauczycieli przedszkolnych |
Do 15 września Akademia Pedagogiki Specjalnej przyjmuje kandydatów na nowy kierunek studiów podyplomowych "Wychowanie i kształcenie dzieci w klasycznych i alternatywnych formach wychowania przedszkolnego". Studia dają nowe kwalifikacje pedagogiczne – nauczyciela dzieci przedszkolnych.
|
Więcej…
|
|
Podatki – ulga dla sponsorów |
Sejmowa Komisja Finansów Publicznych – zgodnie z postulatami organizacji pozarządowych i przedsiębiorców – jednomyślnie poparła pozostawienie ulgi dla osób prawnych wspierających trzeci sektor. Do stanowiska komisji przychylił się również resort finansów.
|
Więcej…
|
|
Strzyżewo – walka o Małą Szkołę |
1 września 2005 r. dzieci ze Strzyżewa (gmina Zbąszyn, woj. wielkopolskie) nie pojechały na rozpoczęcie roku szkolnego do Zbąszynia, gdzie miały kontynuować naukę po likwidacji placówki w ich miejscowości. Rodzice chcą, aby ich dzieci uczyły się w niepublicznej szkole założonej w ramach programu Mała Szkoła.
|
Więcej…
|
|
|
startpoprz141142143144nastkoniec
|
Strona 144 z 144 |