Działania Federacji Inicjatyw Oświatowych w roku 2003
|
Więcej…
|
|
Norwegia chce polskich przedszkolanek |
Są zadowoleni z naszych lekarzy, pielęgniarek i budowlańców. Teraz chcą, żeby Polki przyjechały uczyć norweskie dzieci. Panią Dagmarę z Kielc do wyjazdu przekonały pieniądze. Do Norwegii ma zamiar wyjechać z mężem i czteroletnią córką.
|
Więcej…
|
NIK w jarocińskiej oświacie |
16 czerwca Najwyższa Izba Kontroli rozpocznie kontrolę prawidłowości przekształceń w oświacie realizowanych przez gminę Jarocin na przestrzeni ostatnich lat. – Cieszę się z tej kontroli. Jestem przekonany, że wykaże ona efektywność naszych działań, ale też legalność - mówi burmistrz Jarocina Adam Pawlicki.
|
Więcej…
|
|
Będą nowe punkty informacyjne UE |
Sieć informacyjna Europe Direct będzie działać dalej po 2008 roku – zdecydowała właśnie Komisja Europejska. Obok już istniejących ośrodków będą mogły powstać nowe. Dotacje na prowadzenie punktów, w których każdy może zasięgnąć informacji lub porady na temat UE, będą przyznawać Przedstawicielstwa KE w krajach członkowskich.
|
Więcej…
|
Bezpieczne gospodarstwo... – spot TV |
Rusza produkcja spotu telewizyjnego ogólnopolskiej kampanii społecznej "Bezpieczne gospodarstwo. Radosne dzieciństwo" zainicjowanej przez Biuro Rzecznika Praw Dziecka. 13 czerwca zakończyła się część konkursowa przetargu na przygotowanie spotu. W najbliższych dniach rusza jego produkcja filmowa.
|
Więcej…
|
|
|
|
startpoprz121122123124125126127128129130nastkoniec
|
Strona 125 z 144 |