Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Mazowieckie Małe Przedszkola
 
Efektem projektu "Mazowieckie Małe Przedszkola" (2007–2008) jest utworzenie w województwie mazowieckim i północno-wschodniej części województwa świętokrzyskiego 30 wiejskich ośrodków edukacji przedszkolnej, działających co najmniej 15 godzin w tygodniu przez cały rok.
Mazowieckie Małe Przedszkola logo
 

Ważny i cieszący się wielką popularnością element projektowego dorobku stanowią bezpłatne materiały edukacyjne, dotyczące m.in. wspierania rozwoju dzieci, literatury dziecięcej, metodyki i organizacji pracy w Małych Przedszkolach, współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym. Udostępniamy je na stronie projektu.

Więcej…
 
Nasze Mazowieckie Małe Przedszkola
 
W projekcie "Nasze Mazowieckie Małe Przedszkola" (2009–2010), będącym kontynuacją projektu "Mazowieckie Małe Przedszkola", powstało 10 wiejskich przedszkoli, a 13 istniejących otrzymało znaczące wsparcie.
Nasze Mazowieckie Małe Przedszkola logo
 

Opieką pedagogiczną objęto kilkaset dzieci wiejskich w wieku od 3 do 5 lat. Małe Przedszkola otrzymały pełne wyposażenie: meble, kąciki dydaktyczne, pomoce edukacyjne, zabawki i książeczki, laptopy i oprogramowanie dydaktyczne.

Więcej…