Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Mazowieckie Małe Przedszkola
 
Efektem projektu "Mazowieckie Małe Przedszkola" (2007–2008) jest utworzenie w województwie mazowieckim i północno-wschodniej części województwa świętokrzyskiego 30 wiejskich ośrodków edukacji przedszkolnej, działających co najmniej 15 godzin w tygodniu przez cały rok.
Mazowieckie Małe Przedszkola logo
 

Ważny i cieszący się wielką popularnością element projektowego dorobku stanowią bezpłatne materiały edukacyjne, dotyczące m.in. wspierania rozwoju dzieci, literatury dziecięcej, metodyki i organizacji pracy w Małych Przedszkolach, współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym. Udostępniamy je na stronie projektu.

Więcej…
 
Nasze Mazowieckie Małe Przedszkola
 
W projekcie "Nasze Mazowieckie Małe Przedszkola" (2009–2010), będącym kontynuacją projektu "Mazowieckie Małe Przedszkola", powstało 10 wiejskich przedszkoli, a 13 istniejących otrzymało znaczące wsparcie.
Nasze Mazowieckie Małe Przedszkola logo
 

Opieką pedagogiczną objęto kilkaset dzieci wiejskich w wieku od 3 do 5 lat. Małe Przedszkola otrzymały pełne wyposażenie: meble, kąciki dydaktyczne, pomoce edukacyjne, zabawki i książeczki, laptopy i oprogramowanie dydaktyczne.

Więcej…