Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Drukujesz? Za ile? Bo będziemy zlecać...
piątek, 27 października 2017 12:13
FIO prosi o udzielenie informacji w ramach rozeznania rynku, bowiem niebawem zamierza zlecić wydrukowanie materiałów szkoleniowych w projekcie „Suweren konsultuje – dobre prawo buduje”. Zlecenie obejmie skład, druk i dostarczenie pod 16 adresów broszury w nakładzie 380 egzemplarzy.
Ilustracja: Maszyna drukarska
 

Rozeznanie cenowe nie stanowi jeszcze oferty zamówienia w rozumieniu Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, jest jedynie analizą rynku dokonywaną zgodnie z Zasadami konkurencyjności EFS. Ogłoszenie o zleceniu zostanie przedstawione niebawem, chcemy jednak wcześniej ocenić, z jakimi kwotami za jego realizację należy się liczyć.

Zlecenie będzie obejmowało skład i druk na podstawie przekazanych materiałów (tekst, zdjęcia, grafiki) broszury w formacie A4, o objętości 50 czarno-białych stron na papierze 80g, oraz kolorowych (4/4) okładek na matowym papierze kredowym. Całość ma zostać zszyta w zeszyt. łączny nakład 380 egz., zleceniobiorca wydrukowane materiały powinien dostarczyć w partiach pod wskazane 16 adresów w Polsce.

Przewidujemy też dwa kolejne, podobne zlecenia w następnych miesiącach.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z załączonym niżej dokumentem zawierającym szczegółowe wymagania techniczne, wypełnienie zawartej tam tabeli i informacji na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 29 października 2017 r.

 

Ikonka pobierzRozeznanie rynku: druk (DOCX 350 KB)