Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Drukujesz? Za ile? Bo będziemy zlecać...
piątek, 27 października 2017 12:13
FIO prosi o udzielenie informacji w ramach rozeznania rynku, bowiem niebawem zamierza zlecić wydrukowanie materiałów szkoleniowych w projekcie „Suweren konsultuje – dobre prawo buduje”. Zlecenie obejmie skład, druk i dostarczenie pod 16 adresów broszury w nakładzie 380 egzemplarzy.
Ilustracja: Maszyna drukarska
 

Rozeznanie cenowe nie stanowi jeszcze oferty zamówienia w rozumieniu Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, jest jedynie analizą rynku dokonywaną zgodnie z Zasadami konkurencyjności EFS. Ogłoszenie o zleceniu zostanie przedstawione niebawem, chcemy jednak wcześniej ocenić, z jakimi kwotami za jego realizację należy się liczyć.

Zlecenie będzie obejmowało skład i druk na podstawie przekazanych materiałów (tekst, zdjęcia, grafiki) broszury w formacie A4, o objętości 50 czarno-białych stron na papierze 80g, oraz kolorowych (4/4) okładek na matowym papierze kredowym. Całość ma zostać zszyta w zeszyt. łączny nakład 380 egz., zleceniobiorca wydrukowane materiały powinien dostarczyć w partiach pod wskazane 16 adresów w Polsce.

Przewidujemy też dwa kolejne, podobne zlecenia w następnych miesiącach.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z załączonym niżej dokumentem zawierającym szczegółowe wymagania techniczne, wypełnienie zawartej tam tabeli i informacji na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 29 października 2017 r.

 

Ikonka pobierzRozeznanie rynku: druk (DOCX 350 KB)