Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

POLIN dla małych i dużych
sobota, 04 lutego 2017 10:46
Na prośbę Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie zamieszczamy informację o jego ofercie edukacyjnej na II semestr roku szkolnego 2016/2017. Propozycje muzeum są przeznaczone dla do uczniów wszystkich poziomów szkół i ich nauczycieli, zarówno dla osób z Warszawy i okolic, jak i tych, którzy do stolicy przyjadą np. na szkolną wycieczkę.
Logo Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
 

Oferta edukacyjna obejmuje warsztaty historyczne, kulturowe i antydyskryminacyjne, spotkania ze świadkami historii, oprowadzanie po wystawie stałej oraz specjalne kursy doskonalące. Jak zapewniają przedstawiciele muzeum, zajęcia prowadzone są przy pomocy najnowszych metod i środków dydaktycznych oraz pomagają w realizacji programu dydaktycznego i wychowawczego, który obowiązuje we wszystkich polskich szkołach i przedszkolach.

Muzeum POLIN, warsztaty przedszkolneMuzeum POLIN, warsztaty rodzinne

Uczniowie wraz z nauczycielami mogą również zostać oprowadzeni po wystawie stałej lub jej fragmentach na jednym z pięciu specjalnie opracowanych, interaktywnych spacerów edukacyjnych. Dzięki udziałowi w programie „Muzeum za złotówkę” dzieci powyżej 7 roku życia oraz ucząca się młodzież do 26 roku życia mogą obejrzeć wystawę, kupując bilet w specjalnej cenie 1 złoty.

Muzeum POLIN, warsztaty dla przedszkoli i klas 1-3Muzeum POLIN, warsztaty dla klas 4-6Muzeum POLIN, warsztaty dla przedszkoli i klas 1-3Muzeum POLIN, warsztaty dla szkół ponadgimnazjalnych

Muzeum POLIN zaprasza również dzieci w wieku 4-10 lat z rodzicami na warsztaty rodzinne do specjalnej przestrzeni edukacyjnej dla rodzin „U króla Maciusia”. Jest to miejsce sprzyjające budowaniu ciepłych i bezpośrednich relacji z dzieckiem, stymulujące do działania, rozbudzające zainteresowania i pasje. Zajęcia prowadzone są w weekendy.

Szczegóły oferty Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w dokumencie załączonym poniżej oraz na jego stronie internetowej.

 

ikonka pobierzMuzeum POLIN - oferta edukacyjna II semestr 2016/17 (DOC - 366 KB)

ikonka linkOferta edukacyjna na stronie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN