Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

POLIN dla małych i dużych
sobota, 04 lutego 2017 10:46
Na prośbę Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie zamieszczamy informację o jego ofercie edukacyjnej na II semestr roku szkolnego 2016/2017. Propozycje muzeum są przeznaczone dla do uczniów wszystkich poziomów szkół i ich nauczycieli, zarówno dla osób z Warszawy i okolic, jak i tych, którzy do stolicy przyjadą np. na szkolną wycieczkę.
Logo Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
 

Oferta edukacyjna obejmuje warsztaty historyczne, kulturowe i antydyskryminacyjne, spotkania ze świadkami historii, oprowadzanie po wystawie stałej oraz specjalne kursy doskonalące. Jak zapewniają przedstawiciele muzeum, zajęcia prowadzone są przy pomocy najnowszych metod i środków dydaktycznych oraz pomagają w realizacji programu dydaktycznego i wychowawczego, który obowiązuje we wszystkich polskich szkołach i przedszkolach.

Muzeum POLIN, warsztaty przedszkolneMuzeum POLIN, warsztaty rodzinne

Uczniowie wraz z nauczycielami mogą również zostać oprowadzeni po wystawie stałej lub jej fragmentach na jednym z pięciu specjalnie opracowanych, interaktywnych spacerów edukacyjnych. Dzięki udziałowi w programie „Muzeum za złotówkę” dzieci powyżej 7 roku życia oraz ucząca się młodzież do 26 roku życia mogą obejrzeć wystawę, kupując bilet w specjalnej cenie 1 złoty.

Muzeum POLIN, warsztaty dla przedszkoli i klas 1-3Muzeum POLIN, warsztaty dla klas 4-6Muzeum POLIN, warsztaty dla przedszkoli i klas 1-3Muzeum POLIN, warsztaty dla szkół ponadgimnazjalnych

Muzeum POLIN zaprasza również dzieci w wieku 4-10 lat z rodzicami na warsztaty rodzinne do specjalnej przestrzeni edukacyjnej dla rodzin „U króla Maciusia”. Jest to miejsce sprzyjające budowaniu ciepłych i bezpośrednich relacji z dzieckiem, stymulujące do działania, rozbudzające zainteresowania i pasje. Zajęcia prowadzone są w weekendy.

Szczegóły oferty Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w dokumencie załączonym poniżej oraz na jego stronie internetowej.

 

ikonka pobierzMuzeum POLIN - oferta edukacyjna II semestr 2016/17 (DOC - 366 KB)

ikonka linkOferta edukacyjna na stronie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN