Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

PO WER - głosuj na kandydatów FIO
poniedziałek, 24 listopada 2014 22:28
Federacja Inicjatyw Oświatowych zachęca do głosowania na Małgorzatę Suwaj i Tomasza Siemieża z Fundacji FALA do Komitetu Monitorującego PO WER. W Komitecie przewidziano jedno miejsce (przedstawiciel lub zastępca) dla organizacji pozarządowych działających w obszarze edukacji.
PO WER - logo
 

Niezwykle ważne jest, aby były to osoby, które znają nie tylko tematykę dotyczącą edukacji w mieście, ale i na wsi. Małgosia i Tomek mają doświadczenie w pracy zarówno w środowisku miejskim, jak i w wiejskim. Dlatego prosimy organizacje pozarządowe zajmujące się edukacją lub rozwojem obszarów wiejskich – głosujcie na nich! W ten sposób mamy szansę, aby w Komitecie Monitorującym było reprezentowane podejście "rural proofing", uwzględniające interesy środowisk wiejskich.

Głosujemy do 1 grudnia – trzeba wypełnić załączoną kartę do głosowania, podpisać, zeskanować w całości (11 stron) i wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W treści wiadomości warto wpisać: nazwę, siedzibę i numer rejestru organizacji oddającej głos. Nie ma konieczności głosowania na kandydatów we wszystkich obszarach – można głosować tylko w wybranych/interesujących nas.

W imieniu Federacji
Prezeska Elżbieta Tołwińska-Królikowska
Wiceprezeski Alina Kozińska-Bałdyga i Małgorzata Lewandowska

 

ikonka pobierzKarta do głosowania (DOCX - 30 KB)