Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

PO WER - głosuj na kandydatów FIO
poniedziałek, 24 listopada 2014 22:28
Federacja Inicjatyw Oświatowych zachęca do głosowania na Małgorzatę Suwaj i Tomasza Siemieża z Fundacji FALA do Komitetu Monitorującego PO WER. W Komitecie przewidziano jedno miejsce (przedstawiciel lub zastępca) dla organizacji pozarządowych działających w obszarze edukacji.
PO WER - logo
 

Niezwykle ważne jest, aby były to osoby, które znają nie tylko tematykę dotyczącą edukacji w mieście, ale i na wsi. Małgosia i Tomek mają doświadczenie w pracy zarówno w środowisku miejskim, jak i w wiejskim. Dlatego prosimy organizacje pozarządowe zajmujące się edukacją lub rozwojem obszarów wiejskich – głosujcie na nich! W ten sposób mamy szansę, aby w Komitecie Monitorującym było reprezentowane podejście "rural proofing", uwzględniające interesy środowisk wiejskich.

Głosujemy do 1 grudnia – trzeba wypełnić załączoną kartę do głosowania, podpisać, zeskanować w całości (11 stron) i wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W treści wiadomości warto wpisać: nazwę, siedzibę i numer rejestru organizacji oddającej głos. Nie ma konieczności głosowania na kandydatów we wszystkich obszarach – można głosować tylko w wybranych/interesujących nas.

W imieniu Federacji
Prezeska Elżbieta Tołwińska-Królikowska
Wiceprezeski Alina Kozińska-Bałdyga i Małgorzata Lewandowska

 

ikonka pobierzKarta do głosowania (DOCX - 30 KB)