Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Prezydencka minister w Małej Szkole
piątek, 31 sierpnia 2012 22:06
31 sierpnia 2012 r. minister w Kacelarii Prezydenta Irena Woycicka odwiedziła naszą Małą Szkołę w Ursynowie (gmina Głowaczów, woj. mazowieckie). Szkoła, prowadzona od 11 lat przez Stowarzyszenie na rzecz Ekorozwoju Wsi "Nasze Dzieci", jest uczestinkiem projektu FIO "Z Małej Szkoły w Wielki Świat".
min. Woycicka w ursynowie
 

Wcześniej stowarzyszenie z Ursynowa i prowadzone przez nie placówki uczestniczyły też w naszych projektach "Mała szkoła na turystycznym szlaku" i "Mazowieckie Małe Przedszkola".

Wizyta min. Woycickiej była częścią programu "Nowoczesny Patriotyzm", realizowanego przez Fundację Rozwoju Wolontariatu pod honorowym patronatem Prezydenta RP. Celem programu jest upowszechnianie wiedzy o patriotyzmie, kształtowanie postaw dzieci i młodzieży oraz poznawanie lokalnych tradycji patriotycznych, m.in. poprzez spotkania prezydenckich ministrów i doradców z młodzieżą szkolną. Wolontariusze Fundacji mają zrealizować w programie 12 miniprojektów edukacyjnych w wybranych szkołach.

 

ikonka linkSzczegóły - w serwisie Kancelarii Prezydenta RP