Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Szkoła z klasą 2.0 zaprasza
poniedziałek, 25 czerwca 2012 18:45
Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza szkoły z całej Polski do udziału w trzeciej edycji Szkoły z klasą 2.0. Tematem przewodnim tej edycji będzie WSPÓŁPRACA 2.0. Zapisy potrwają do 30 września 2012 r. Szkoły, które zgłoszą się do końca sierpnia, uzyskają dodatkowe wsparcie merytoryczne.
Szkoła z klasą - logo
 

Program będzie trwał przez cały rok szkolny 2012/2013. Nauczyciele wraz z koordynatorem programu i dyrektorem stworzą w szkole Zespół 2.0. Członkowie Zespołu będą wspierali się nawzajem we wprowadzaniu w szkole innowacji edukacyjnych. Będą także współpracować z nauczycielami tego samego przedmiotu z całej Polski w wirtualnych pracowniach przedmiotowych.

Program jest skierowany do nauczycieli i dyrektorów, którzy chcą kształtować u uczniów umiejętności odpowiedzialnego i twórczego korzystania z nowych technologii oraz są przekonani, że stosowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) może pomóc w mądrej i skutecznej edukacji.

Program jest objęty honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas.

 

ikonka_pobierzSzczegóły (PDF - 90 KB)

ikonka linkWięcej o projekcie - na stronach organizatorów

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Kontakt