Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Szkoła z klasą 2.0 zaprasza
poniedziałek, 25 czerwca 2012 18:45
Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza szkoły z całej Polski do udziału w trzeciej edycji Szkoły z klasą 2.0. Tematem przewodnim tej edycji będzie WSPÓŁPRACA 2.0. Zapisy potrwają do 30 września 2012 r. Szkoły, które zgłoszą się do końca sierpnia, uzyskają dodatkowe wsparcie merytoryczne.
Szkoła z klasą - logo
 

Program będzie trwał przez cały rok szkolny 2012/2013. Nauczyciele wraz z koordynatorem programu i dyrektorem stworzą w szkole Zespół 2.0. Członkowie Zespołu będą wspierali się nawzajem we wprowadzaniu w szkole innowacji edukacyjnych. Będą także współpracować z nauczycielami tego samego przedmiotu z całej Polski w wirtualnych pracowniach przedmiotowych.

Program jest skierowany do nauczycieli i dyrektorów, którzy chcą kształtować u uczniów umiejętności odpowiedzialnego i twórczego korzystania z nowych technologii oraz są przekonani, że stosowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) może pomóc w mądrej i skutecznej edukacji.

Program jest objęty honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas.

 

ikonka_pobierzSzczegóły (PDF - 90 KB)

ikonka linkWięcej o projekcie - na stronach organizatorów

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Kontakt