Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

I Mistrzostwa Polski Robotów - Wrocław 2012
piątek, 15 czerwca 2012 10:51
6 października 2012 r. we Wrocławiu organizowane są pierwsze w Polsce mistrzostwa robotów. W imprezie mogą również uczestniczyć najmłodsi miłośnicy techniki. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne dzieci i szkoły, które im w tym przedsięwzięciu pomogą.
mistrzostwa robotów - plakat
 

Celem imprezy jest popularyzacja idei nowoczesnego kształcenia, rywalizacji, uczciwej konkurencji, aktywności i działania z pasją w nowych, zaawansowanych obszarach nauki i techniki, a także dostarczenie rozrywki na miarę XXI wieku.

Mistrzostwa to nie tylko zmagania w konkurencjach ściśle technicznych, ale także w konkurencjach artystycznych jak pokazy mody futurystycznej, turniej tańca nowoczesnego czy konkurs projektów, rysunków i modeli robotów dla najmłodszych uczestników. To impreza bogata w wiele wydarzeń towarzyszących, promująca dobrą zabawę i zasady zdrowego współzawodnictwa, z mnóstwem emocji nie tylko dla startujących, ale również dla gości.

ikonka linkSzczegółowe informacje - na stronie organizatorów