Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Nagrody dla naszych małych szkół
środa, 30 maja 2012 23:09
24 maja 2012 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie "Co trzy głowy to nie jedna". Wśród nagrodzonych znalazły się dwie szkoły uczestniczące w projekcie Federacji Inicjatyw Oświatowych "Z Małej Szkoły w Wielki Świat".
Co trzy głowy to nie jedna - logo
 

Konkurs był częścią międzynarodowej kampanii "Tydzień z Internetem" prowadzonej w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu i umieszczeniu w sieci relacji multimedialnej ze spotkania trzech pokoleń.

Do konkursu "Co trzy głowy to nie jedna" zgłosiło się pięć szkół - uczestników projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat". Jury nagrodziło dwie z nich:

  • Szkołę Podstawową w Podgórzu (woj. mazowieckie)
  • Zespół Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły SDB w Barnówku (woj. zachodniopomorskie).

zespół z Podgórza i wiceprezes FIO[podg2]wręczenie dyplomu

W kampanii wzięło udział 379 instytucji – bibliotek, urzędów, domów kultury, placówek oświatowych, w tym 41 szkół uczestniczących w projekcie "Z Małej Szkoły w Wielki Świat".

Kolejna kampania "Tydzień z Internetem" jest planowana w ostatnim tygodniu marca 2013 r. Już dziś zapraszamy, mając nadzieję, że weźmie w niej udział jeszcze więcej małych, wiejskich szkół.

 

ikonka linkWięcej - na stronie projektu "Z Małej Szkoły w Wielki Świat