Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Międzynarodowy konkurs fotograficzny
wtorek, 28 lutego 2012 17:33
5 marca 2012 na profilach Goethe-Institut na Facebooku rozpoczyna się międzynarodowy konkurs fotograficzny “Nie opowiadaj mi bajek, opowiedz mi o swoim świecie”. Jego celem jest zainspirowanie młodzieży do zaprezentowania poprzez zdjęcia dzisiejszego spojrzenia na klasyczne motywy z baśni braci Grimm.
Goethe-Institut - logo
 

Młodzi fotografowie (13-18 lat) mają za zadanie wybrać jeden z baśniowych motywów i - przenosząc symbolikę na dzisiejszą rzeczywistość - opowiedzieć o swoim świecie:

  • Czarny las – Czego się boisz?
  • Magiczny przedmiot – Co jest twoim amuletem?
  • Wyzwanie – Do czego dążysz?
  • Podróż – Czym dzisiaj jest dla ciebie podróż?
  • Happy end – Co cię uszczęśliwia?

Uczestnicy konkursu będą mogli umieszczać swoje prace za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku, a także brać udział w dyskusji na “tablicy” profilu.

Konkurs potrwa do 1 kwietnia 2012 r. Będzie podzielony na tygodniowe rundy. Użytkownicy Facebooka zdecydują, które zdjęcie otrzyma nagrodę tygodnia – Ipod Shuffle. W rundzie finałowej jury zdecyduje, kto zdobędzie nagrodę główną – Ipod Nano. Nagrodą dla wszystkich, którzy wykonają kreatywne zdjęcia, będzie udział w międzynarodowej wystawie “Märchenwelten" (Baśniowe Światy).

 

ikonka pobierzWięcej informacji (PDF - 78 KB)