Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1,5 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych
ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1,5 procenta podatku.

Nasze konto:
93 1020 1026 0000 1502 0382 2558

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Międzynarodowy konkurs fotograficzny
wtorek, 28 lutego 2012 17:33
5 marca 2012 na profilach Goethe-Institut na Facebooku rozpoczyna się międzynarodowy konkurs fotograficzny “Nie opowiadaj mi bajek, opowiedz mi o swoim świecie”. Jego celem jest zainspirowanie młodzieży do zaprezentowania poprzez zdjęcia dzisiejszego spojrzenia na klasyczne motywy z baśni braci Grimm.
Goethe-Institut - logo
 

Młodzi fotografowie (13-18 lat) mają za zadanie wybrać jeden z baśniowych motywów i - przenosząc symbolikę na dzisiejszą rzeczywistość - opowiedzieć o swoim świecie:

  • Czarny las – Czego się boisz?
  • Magiczny przedmiot – Co jest twoim amuletem?
  • Wyzwanie – Do czego dążysz?
  • Podróż – Czym dzisiaj jest dla ciebie podróż?
  • Happy end – Co cię uszczęśliwia?

Uczestnicy konkursu będą mogli umieszczać swoje prace za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku, a także brać udział w dyskusji na “tablicy” profilu.

Konkurs potrwa do 1 kwietnia 2012 r. Będzie podzielony na tygodniowe rundy. Użytkownicy Facebooka zdecydują, które zdjęcie otrzyma nagrodę tygodnia – Ipod Shuffle. W rundzie finałowej jury zdecyduje, kto zdobędzie nagrodę główną – Ipod Nano. Nagrodą dla wszystkich, którzy wykonają kreatywne zdjęcia, będzie udział w międzynarodowej wystawie “Märchenwelten" (Baśniowe Światy).

 

ikonka pobierzWięcej informacji (PDF - 78 KB)