Najczęściej zadawane pytania
Zastrzeżenia prawne
Wskazówki dla użytkowników
Start Kontakt Mapa serwisu
1 proc. podatku dla OPP

KRS 0000148854

Federacja Inicjatyw Oświatowych ma status
organizacji pożytku publicznego (OPP).
Pomóż nam ratować i wspierać
małe wiejskie szkoły -
przekaż FIO 1 procent podatku.

Należymy do:

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Nowość w FIO: organizujemy pierwsze webinarium
poniedziałek, 26 października 2015 11:14
Po raz pierwszy w historii Federacji Inicjatyw Oświatowych zapraszamy do udziału w organizowanym przez nas webinarium. Określenie to oznacza wykład odbywający się on-line, dla wielu uczestników jednocześnie, z których każdy bierze udział w spotkaniu za pośrednictwem swego komputera i łącza internetowego.
FIO zaprasza na pierwsze webinarium
 

 

W pierwszym wykładzie zapoznamy uczestników z tym nowym narzędziem do edukacji zdalnej. Inaugurujący wykład, poza prezentacją narzędzia, będzie też inspirował do podjęcia nowych działań w zakresie pozyskiwania funduszy oraz przybliży projekt Federacji Inicjatyw Oświatowych dotyczący Rozwoju Sieci SRW.

Seria webinariów jest elementem Akademii Rozwoju SRW, prowadzonej w ramach projektu "Rozwój sieci Stowarzyszeń Rozwoju Wsi", realizowanego przez Federację Inicjatyw Oświatowych i Towarzystwo "Amicus". Program jest finansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Nazwa webinarium powstała ze zbitki słów: web (ang. sieć) i seminarium, na dobre zadomowiła się już w języku polskim. Zarówno prelegent jak i słuchacz znajdują się w tym samym czasie przed ekranami swoich komputerów. Umożliwia to zadawanie pytań w trakcie wykładu, wysyłanie i otrzymywanie plików.ikonka linkSzczegóły - w serwisie SRW


Dodaj tę stronę do:

Facebook! Twitter! Google! Wykop MySpace! Del.icio.us!